همین حالا در خبرنامه مشترک شوید تا آخرین اخبار ، اطلاع رسانی ها و تخفیف ها را دریافت کنید.

با ما در ارتباط باشید

سبد خرید

لیفت ران

هر آنچه که باید در رابطه با لیفت ران بدانید!

لیفت ران در تهران یک راه حل جراحی است که افتادگی و شلی پوست در بخش فوقانی پاها را مورد هدف قرار می دهد. این پروسیجر جراحی با برداشتن توده های چربی و حذف پوست اضافی در این ناحیه ، می تواند کانتوری زیبا را در شکل فیزیکی پاهای شما خلق کرده و شکل ظاهری آن را بهبود دهد. به این ترتیب ، لباس بر روی بدن شما ، شکل برازنده تری خواهد داشت و راه رفتن برایتان راحت تر خواهد شد و باریک تر شدن ران ها ، شکلی متناسب تر با بقیه بدن را خلق خواهند کرد. جراح لیفت ران خوب در تهران ، مقاله ای را تهیه کرده است تا شما عزیزان به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنید، بنابراین از مطالعه این مطلب از دکتر حمیدرضا مکارچیان غافل نشوید.

درباره جراحی لیفت ران بیشتر بدانید

لیفتینگ ران یک پروسیجر کانتورینگ بدن است که عمدتاً با کاهش دادن و حذف کردن پوست اضافی در ناحیه ران ها انجام می شود. افتادگی پوست در ناحیه ران ، یک مشکل رایج است که اغلب بعد از نوسانات شدید وزنی اتفاق می افتد. این مشکل که افتادگی پوست ، شلی آن ، تجمع مقدار قابل ملاحظه چربی را به همراه دارد ، با اقداماتی از قبیل ورزش یا رژیم غذایی درمان نمی شود. افراد داوطلب این پروسیجر زیبایی بعد از عمل ، صاحب یک پوست صاف و یک کانتور زیبا در ناحیه ران خواهند شد.

فرم دادن به ران با لیفت از طریق برداشتن و پیراستن پوست اضافی و بافتی که بعد از کاهش وزن شدید ، بر جای مانده است ، کار خود را انجام می دهد. پزشک از برش هایی با الگوهای خاص استفاده می کند که در چین ها و خطوط طبیعی بدن ایجاد می شود و بعد از بهبود ، رد و اثر زیادی از آن باقی نماند.

وقتی پوست اضافی برداشته شد ، برشها بسته می شود و ران ها ، شکلی صاف و محکم را پیدا می کنند. این پروسیجر کاملاً شخصی و سفارشی انجام می شود و طرح آن براساس اهداف ویژه بیمار ، تعریف می شود. جراح تایپلاستی خوب در تهران دکتر مکارچیان ، این عمل زیبایی را به گونه ای انجام می دهد که در نهایت ، یک نتیجه طبیعی ، از آن حاصل شود .

انواع روش های فرم دادن به ران با دکتر مکارچیان

  • لیفت ران داخلی

زمانی که راه می روید ، ممکن است حس کنید که ران های شما از داخل به هم ساییده می شوند. این حس در صورتی که ابعاد بخش فوقانی ران ها ناخوشایند باشند ، قطعاً برای شما آزار دهنده بوده و گاهی هم ممکن است در اثر سایش پوست به هم ، درد را به همراه داشته باشد.

جراحی کردن را با لیفتینگ با شکل دادن به بخش داخلی ران ها ، بهبود قابل ملاحظه ای را از نظر عملکرد و شکل ظاهری در این بخش خلق می کند. این تکنیک ، عمدتاً پوست و بافت نزدیک زانو ها را مورد هدف قرار می دهد و تقارن چشم نوازی و شکل ظاهری نرمال تری را در این ناحیه از بدن ، ایجاد می نماید.

  • لیفت دو طرفه

بسیاری از بیماران از شکل ظاهری بخش خارجی و جلوی ران های خود گلایه دارند. آنها ناچارند برای پنهان کردن این بد شکلی ، شلوارهای گشاد بپوشند. تکنیک لیفت کردن دو طرفه ران یک راه حل زیبایی برای حل مشکل افرادی است که در این نواحی ران ، با بدشکلی روبرو هستند. پزشک با استفاده از این فرایند، بخش خارجی ران ها را شکل می دهد.

  • لیفت ران میانی

یکی از رایج ترین پروسیجرها در این پروسیجر ، بالا کشیدن بخش میانی ران ها است. پزشک کار را با یک برش استراتژیک در طول خط طبیعی روی کشاله ران و باسن آغاز می کند. با این روش ، ایشان دسترسی بهتری برای برداشتن بخش های نامطلوب در ناحیه ران به دست می اورد و بعد از شکل دادن به بخش تحت جراحی ، پوست را مجدداً با بخیه می بندد و آن را محکم می کند.
انتخاب یک جراح خوب مراجعه به یک متخصص یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، اولین قدم در مسیر جوانسازی در ناحیه پاها و ران محسوب می شود. بهترین جراح لیفت ران در تهران دکتر مکارچیان با انجام یک ارزیابی کامل روی ران ها ، کیفیت ، موقعیت و درجه و دامنه افتادگی پوست و بخش اضافی آن را بررسی می کند.

ایشان با ارائه توضیحاتی ، اطلاعات بیمار را در خصوص پروسه تقویت می کند تا بیمار بتواند یک تصمیم گیری مبتنی بر آگاهی را انجام دهد. هدف از این جراحی بهبود دادن شکل ظاهری ناحیه ران و ایجاد یک کانتور یونیک برای بیمار می باشد.

در طول جلسه مشاوره ، پزشک بیمار را تشویق می کند تا سوالات خود را در خصوص جراحی و دغدغه های مربوط به آن بپرسد. همچنین درباره نحوه تاثیر گذاری این جراحی روی بهبود شکل ظاهری ران ها نیز صحبت می شود. آموزش های دقیق یک جراح تایپلاستی خوب در تهران دکتر حمیدرضا مکارچیان ، می تواند به بیمار کند تا برای رسیدن به هدف مورد نظر ، در مسیر صحیح تری حرکت کند.

پروسیجر جراحی لیفت ران در تهران

در روز عمل ، شما جراح خود را در اتاق عمل ملاقات می کنید. ایشان ، پوست شما را علامت گذاری کرده و مشخص می کند که چه بخش هایی باید برش داده شوند. سپس عمل زیبایی با قرار گرفتن بیمار تحت بیهوشی عمومی آغاز می شود.

هدف از بیهوش کردن بیمار، قرار دادن او در حالت خواب کامل است تا در طول عمل لیفت ران ، دردی را حس نکند. بعد از ایجاد برش ها و شکل دادن به ران ها ، برش ها با بخیه بسته می شوند و یک گن مخصوص به بیمار پوشانده می شود. این گن کمک می کند تا روند بهبود با کیفیت بیشتری پیش رود.

بعد از این مرحله ، بیمار به اتاق ریکاوری انتقال داده می شود تا بعد از به هوش آمدن کامل و بازیابی علائم حیاتی ، بتواند محل درمان را به مقصد منزل ترک کند.

دوره ریکاوری بعد از جراحی با دکتر حمیدرضا مکارچیان

بعد از اتمام جراحی لیفت ران ، طبق هماهنگی های قبلی که با یکی از دوستان یا نزدیکان جهت به عهده گرفتن مسئولیت رانندگی انجام داده اید ، به منزل باز گردانده خواهید شد. چون همانطور که می دانید ، بعد از عمل ، به منظور جلوگیری از وارد آمدن فشار به پاها و ناحیه جراحی و نیز تاثیرات داروی بیهوشی ، مجاز به رانندگی نیستید. لازم است در طول یک تا دو روز اول بعد از عمل ، فردی کنار شما باشد تا از شما مراقبت کند.

لطفاً تا دو روز دوش نگیرید و حمام نکنید. همچنین در ناحیه جراحی ، متوجه وجود مقداری کبودی و ورم خواهید شد که کاملاً نرمال بوده و از بین خواهد رفت. عوارض جانبی این جراحی موقتی هستند و اغلب در طول هفته اول بعد از عمل زیبایی ، از بین می روند.