همین حالا در خبرنامه مشترک شوید تا آخرین اخبار ، اطلاع رسانی ها و تخفیف ها را دریافت کنید.

با ما در ارتباط باشید

سبد خرید

پروتز باسن

پروتز باسن چگونه انجام می شود؟

باسن یکی از بخش های تعیین کننده در زیبایی اندام است و بسیاری از خانم‌ها دوست دارند با افزایش دادن سایز باسن خود ، زیبایی اندام شان را ارتقا دهند. داشتن باسن خوش‌فرم برای افراد زیادی اهمیت دارد و پروتز باسن در تهران می تواند بعنوان یک راه کار عالی برای بزرگ ، سفت و خوش‌فرم کردن باسن وارد عمل شود. این جراحی زیبایی که تحت عنوان ایمپلنت باسن (buttock implants) نیز شناخته می شود ، در صورت اجرا به دست متخصص یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باتجربه و حرفه‌ای در تهران دکتر حمیدرضا مکارچیان می تواند به صورت یک عمل بدون عارضه و با نتیجه ای خوشایند و مطلوب اجرا شود.

اگر اندازه باسن تان بسیار کوچک است یا از فرم آن رضایت ندارید می توانید با جراحی باسن ، آن را خوش‌فرم کرده و به برجستگی مورد نظر این ناحیه دست پیدا کنید. ایمپلنت هایی که در طول این فرایند استفاده می شوند از جنس سیلیکون نرم و نیمه جامد بوده بسیار مقاوم‌ می باشند و در صورت نشستن یا وارد آمدن فشار روی آنها احتمال نشتی وجود خواهد داشت. جراحی با ایجاد برش در باسن آغاز می شود و در طول این عمل که تحت عنوان عمل جراحی گلوتئال نیز خوانده می شود ، بعد از جایگذاری ایمپلنت ، باسن ، شکل و فرم مطلوبی را پیدا می کند.

اهداف دنبال شده در عمل پروتز باسن

  • کاشت پروتز ، گزینه خوبی برای رفع بد شکلی در باسن های کوچک و لاغر است.
  • با شکل وفرم گرفتن این بخش از بدن ، اندام ، جذابیت بیشتری به دست می آورد.
  • فرد ، در زمان پوشیدن لباس ، احساس عزت نفس بیشتری خواهد داشت

انواع مدل پروتز باسن در تهران

پروتز باسن در دو نوع گرد و یا بیضی موجود می باشند. جراح پلاستیک با انجام معاینه باسن و ارزیابی انتظارات بیمار بهترین نوع پروتز را پیشنهاد می‌دهد.

روش‌های دیگر بزرگ کردن باسن با دکتر مکارچیان

روش تزریق فیلر ، فرایندی برای فرم دادن به بافت نرم باسن است. این عمل زیبایی در مطب و در مدت زمان کوتاه‌ انجام می‌گیرد. تزریق فیلر در هفته ها و ماه‌های بعد ، تولید کلاژن در ناحیه تزریق را تحریک می کند و به حجم این ناحیه افزوده می‌شود. کاشت پروتز باسن که با ایمپلنت های سیلیکونی و نیمه جامد با ایجاد برش در باسن انجام می شود روش دیگری برای شکل و فرم دادن به باسن است که نتیجه دائمی را به دست می دهد. تزریق چربی که لیفت باسن برزیلی نیز خوانده می‌شود تکنیک دیگر بزرگ کردن باسن با استفاده از چربی نواحی مثل شکم ، پهلو یا ران ، طی فرایند لیپوساکشن می باشد که در طول آن ، چربی بعد از برداشت ، به باسن تزریق می شود.

آیا پروتز باسن با تزریق چربی فرق دارد؟

تکنیک بزرگ کردن باسن با پروتزهای سیلیکونی ، به واسطه استفاده از ایمپلنت هایی با فرم و اندازه و جنس خاص برای برجسته و خوش‌فرم کردن باسن انجام می‌شود. اما در تکنیک تزریق چربی ، بافت چربی از بدن خود شخص طی فرایند لیپوساکشن از نواحی دیگر بدن گرفته شده و به باسن تزریق می‌شود. روش تزریق چربی گزینه ای مناسب برای افرادی است که علاقه ای به قرار گرفتن تحت جراحی ندارند و در عین حال می‌خواهند تناسب اندام داشته باشند. البته ، روش تزریق چربی به اندازه پروتز در باسن ایجاد برجستگی نمی‌کند.

آیا می توان بزرگ کردن باسن را با ورزش انجام داد؟

ورزش در خوش‌فرم شدن عضلات باسن بی تاثیر نیست در طولانی مدت ، می‌توان آثار آن را مشاهده کرد اما قطعاً نمی تواند نتیجه ای که به واسطه اجرای جراحی پروتز باسن قابل محقق شدن است ، از طریق ورزش به دست آورد.

مزایای عمل بزرگ کردن باسن با ایمپلنت در تهران

جراحی زیبایی پروتز باسن در کنار خوش‌فرم و بزرگ کردن باسن می‌تواند مزایای زیر را نیز به همراه داشته باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است:

  • ایجاد اندامی با انحنا و خوش‌فرم
  • ارائه یک نتیجه روش دائمی
  • ایجاد شکل کاملا طبیعی در باسن
  • بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس در افراد

عمل بزرگ کردن باسن با پروتز مناسب چه افرادی است؟

جراحی پروتز باسن برای افرادی مناسب است که در ناحیه باسن چربی و عضله کافی ندارند و روشی مناسب برای ایجاد یک باسن برآمده و گرد و رفع شلی پوست در ناحیه باسن است. اگر یک یا چند مورد از موارد زیر در مورد شما مصداق دارد ، داوطلب ایده الی برای این فرایند زیبایی محسوب می شوید:

  • به علت کاهش وزن ، شکل طبیعی و برجسته باسن شما از بین رفته است.
  • باسن شما از برجستگی و انحنای متناسب‌تر برخوردار نیست.
  • علائم پیری ، زیبایی باسن تان را از بین برده است.

مراحل انجام پروتز باسن تحت نظر دکتر مکارچیان

جراحی زیبایی باسن تحت بیهوشی عمومی در طول مدت زمان ۱ تا ۲ ساعت انجام می شود. این عمل با دو برش ۷ یا ۸ سانتی‌متری در باسن آغاز می شود که در بالای باسن ، پایین یا وسط آن ایجاد شود. سپس جراح ، ایمپلنت را در موقعیت مناسب قرار می دهد و ماهیچه و لایه‌های پوست را بخیه زده میزند. جراح توصیه می کند که از گن مخصوص برای ایجاد فشار روی باسن استفاده شود. این فشار ورم را کاهش داده و مدت زمان بهبودی را کاهش می دهد.