همین حالا در خبرنامه مشترک شوید تا آخرین اخبار ، اطلاع رسانی ها و تخفیف ها را دریافت کنید.

با ما در ارتباط باشید

سبد خرید

لیفت بازو

همه چیز در رابطه با لیفت بازو در تهران

لیفت بازو که با نام براکیو پلاستی (BrachioplastY) نیز شناخته می شود روشی برای بهبود زیبایی قسمت زیر بازو می باشد. برخی افراد در قسمت زیر بازو و زیربغل دچار افتادگی پوست می شوند و گاهی شدت افتادگی آنقدر بالا است که پوست کاملاً شل می شود. تکنیک لیفت کردن بازو ، با برداشتن پوست و چربی اضافی ظاهر بازو را بهبود می‌بخشد و آن را محکم می کند. این فرایند یک راه‌ حل مؤثر برای افرادی است که پوست افتاده و چربی اضافی زیر بازو برای آنها یک دغدغه است ، و رژیم غذایی و ورزش نمی تواند آنها را به نتایج دلخواه برساند.

اگر به علت کاهش وزن یا بالا رفتن سن ، پوست و چربی اضافی در ناحیه بازویتان به شکلی ناخوشایند ، آویزان شده است یا اینکه بازوهایتان بسیار بزرگ و چاق هستند ، لیفت بازو و نحوه کار آن تحت ملاحظات ایمنی و تخصص پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، بهترین روش‌های کانتورینگ بدن برای خلق یک نتیجه مداوم در سایه پیشرفت‌های پزشکی و فناوری محسوب می شود.

 

لیفت بازو با جراحی توسط دکتر حمیدرضا مکارچیان در تهران

نوسانات شدید وزن ، بالا رفتن سن ، عوامل ارثی و تحلیل رفتن عضلات به‌ مرورزمان ، می‌تواند منجر به شکل گیری چربی اضافی و شل‌شدن پوست شود. گاهی اوقات ، ورزش نمی تواند در شکل گیری بازوی خوش‌فرم کفایت کند. در این شرایط روش جراحی لیفتینگ بازو یا براکیوپلاستی روشی است که به رفع چربی اضافی و شلی پوست در قسمت تحتانی بازوها کمک می‌کند و بخش تحتانی بازو از ناحیه زیربغل تا آرنج را مجدد فرم می‌دهد.

در طول جراحی ، پیراستن پوست چروک‌ خورده اضافی که دچار افتادگی شده است و کشیدن و صاف‌کردن بافت‌های نگهدارنده ، نتیجه دلخواه را برای شما خلق خواهد کرد.
در طول جراحی براکیوپلاستی ، برشی در قسمت داخلی بازوی از زیربغل تا آرنج ایجاد می شود و سپس چربی و پوست اضافی جدا می شود تا بازوها باریک‌تر ، صاف‌تر و خوش‌فرم‌تر شوند.

محکم کردن بازو با لیزر و سایر تکنیک های بدون جراحی در تهران

تکنیک هایی از جمله لیزر لیپولیز یا لیفت بازو با استفاده از لیزر با ایجاد یک‌ برش کوچک در بازوی و استفاده از انرژی لیزر برای تخریب کردن چربی اضافی بازوها و بدون وارد آوردن آسیب زیاد به بافت‌های اطراف ، چربی‌ها را برداشت می کند. انرژی لیزر باعث می شود که پوست محکم شود و شلی آن کاهش یابد.

  • لیفت کردن بازو با دستگاه آر اف (RF) یا فرکانس رادیویی تکنیک دیگر بدون جراحی است که در آن از انرژی فرکانس رادیویی (RF) برای محکم کردن پوست و بافت همبند زیرین و بدون ایجاد برش در پوست استفاده می شود و باعث سفت شدن بافت زیر بازو می شود.
  • ترماژ درمانی (Thermage treatment) نیز تکنیک غیر تهاجمی دیگری برای کاهش افتادگی بازو بدون نیاز به جراحی است. انرژی فرکانس رادیویی برای تحریک تولید کلاژن جدید در پوست ، در این تکنیک استفاده می‌شود و در نتیجه پوستی محکم‌تر و صاف‌تر ایجاد می گردد.

درباره لیفت بازو به روش جراحی بیشتر بدانید:

عمل جراحی لیفت کردن بازو برای فرم دادن به قسمت بالای بازوها و هم چنین کشیدگی پوست شل شده و برداشتن چربی های اضافی طراحی شده است . در واقع هدف از این جراحی ، ایجاد هارمونی بین بازو و سایر نقاط بدن با برداشتن پوست اضافه این ناحیه است.

کاندیدای مناسب برای لیفت بازو

بیمارانی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند و از نتیجه جراحی انتظارات منطقی و واقع بینانه دارند و میزان قابل توجهی شلی پوست در ناحیه بازو انها اتفاق افتاده ، داوطلبین ایده الی محسوب می شوند.

بعلاوه ، بیماران داوطلب این فرایند ، نباید سیگاری باشند یا در صورتی که سیگار می کشند لازم است در هفته های منتهی به روز عمل ، برای ترک این مخدر اقدام کرده و ترک مصرف آن را تا چند هفته بعد از عمل ادامه دهند تا روند بهبود ، با کیفیت سپری شود.

_ چه عواملی قبل از جراحی لیفتینگ بازو ، بررسی می شود؟

  • میزان پوست اضافی
  • مقاومت پوست یعنی میزان چربی های سرسخت یا سلولیت ها در زیر پوست
  • توانایی بدن برای قرار گرفتن تحت جراحی

بعد از لیفت بازو چه مراقبت هایی لازم است؟

در تکنیک های بدون جراحی ، به دلیل کم تهاجمی بودن ماهیت آنها مراقبت خاصی مورد نیاز نیست و معمولا می‌توان فعالیت‌های روزانه را در فاصله کوتاهی بعد از فرایند انجام داد. اما در روش‌هایی جراحی لیفت بازو به دلیل تهاجمی بودن آنها باید به برخی نکات در فاز مراقبت های بعد از جراحی توجه کرد. برخی از این نکات شامل موارد زیر می باشد:

  • استفاده از گن برای کاهش ورم
  • عدم بالا بردن بازوها بیشتر از ناحیه سرشانه به مدت ۳-۴ ماه بعد از جراحی
  • استفاده از داروهای ضد درد و آنتی‌بیوتیک موضعی
  • اطلاع دادن به جراح لیفت بازو خوب در تهران دکتر مکارچیان در صورت مشاهده علائمی مانند درد قفسه سینه ، تنگی نفس ، ضربان نامنظم قلب و قرمزی پوست شدید